Fólie

Zobrazených všetkých 10 výsledkov

 • Celotelová fólia iPhone 6 Plus

  7.55

  Celotelová fólia pre telefóny iPhone 6 Plus. Praktická a účinná ochrana zariadenia pred neželaným poškriabaním. Jednoduchá aplikácia na dôkladne očistenú plochu telefónu.

 • Ochranná fólia iPhone 6 Plus

  7.10

  Ochranná fólia displeja určená pre telefóny iPhone 6 Plus. Jednoduchá aplikácia, odstránenie fólie z MT nazanecháva stopy na displeji. Čistiaca handrička súčasťou balenia.

  Akceptujeme len reklamácie na ochranné fólie aplikované v servisných centrách.

 • Ochranná fólia LG Spirit 4G LTE

  7.10

  Ochranná fólia chráni displej vášho telefónu pred drobnými škrabancami a jemným poškodením vznikajúcim pri bežnom používaní. Jednoduchá aplikácia, súčasťou balenia je handrička, ktorá slúži na dôkladné očistenie displeja pred nalepením fólie. Presné výrezy s ohľadom na konštrukciu telefónu zaistia správnu funkciu reproduktorov a senzorov. Používanie fólie zabezpečí nezmenený vzhľad vášho zariadenia aj po niekoľkých rokoch, čo oceníte pri prípadnom predaji telefónu v budúcnosti. Fólia po odstránení nezanecháva na displeji žiadne stopy. Určená pre telefóny LG Spirit 4G LTE.

 • Ochranná fólia Samsung Galaxy A3 2016

  7.10

  Fólia určená na ochranu displeja telefónu. Praktická a jednoduchá ochrana proti poškriabaniu. Aplikuje sa nalepením na dokonale čistý povrch (ideálne na nový telefón hneď po kúpe). V balení je priložená čistiaca handrička. Použitie fólie neovplyvňuje parametre displeja. Udržiava displej nepoškodený, čím zachováva hodnotu telefónu. Kompatibilita: Samsung Galaxy A3 2016.

 • Ochranná fólia Samsung Galaxy S5 mini

  7.10

  Ochranná fólie displeja telefónu určená pre zariadenia Samsung Galaxy S5 mini. Čistiaca handrička súčasťou balenia.

  Akceptujeme len reklamácie na ochranné fólie aplikované v servisných centrách.

 • Ochranná fólia Samsung Galaxy S6 Edge

  7.10

  Ochranná fólia chráni displej vášho telefónu pred drobnými škrabancami a jemným poškodením vznikajúcim pri bežnom používaní. Jednoduchá aplikácia, súčasťou balenia je handrička, ktorá slúži na dôkladné očistenie displeja pred nalepením fólie. Presné výrezy s ohľadom na konštrukciu telefónu zaistia správnu funkciu reproduktorov a senzorov. Používanie fólie zabezpečí nezmenený vzhľad vášho zariadenia aj po niekoľkých rokoch, čo oceníte pri prípadnom predaji telefónu v budúcnosti. Fólia po odstránení nezanecháva na displeji žiadne stopy. Určená pre telefóny Samsung Galaxy S6 Edge (G925F).

 • Ochranná fólia Samsung Galaxy S7

  7.10

  Fólia určená na ochranu displeja telefónu voči škrabancom a jemnému poškodeniu na displeji. Aplikuje sa nalepením na dokonale očistený povrch (ideálne na nový telefón hneď po kúpe).Súčasťou balenia je aj čistiaca handrička. Fólia je úplne priehľadná, neovplyvňuje jas ani farebnosť displeja. Jej použitie udržiava displej nepoškodený, čím zachováva hodnotu telefónu. Kompatibilita: Samsung Galaxy S7.

 • Ochranná fólia Samsung Galaxy S7 Edge

  7.10

  Fólia určená na ochranu displeja telefónu. Praktická a jednoduchá ochrana proti poškriabaniu. Aplikuje sa nalepením na dokonale čistý povrch (ideálne na nový telefón hneď po kúpe). V balení je priložená čistiaca handrička. Použitie fólie neovplyvňuje parametre displeja. Udržiava displej nepoškodený, čím zachováva hodnotu telefónu. Kompatibilita: Samsung Galaxy S7 Edge.

 • Ochranná fólia univerzálna 8x12cm

  7.30

  Fólia univerzálna, ktorú si jednoducho prispôsobíte pre displej telefónu. Rozmer: 8x12cm.

  Akceptujeme len reklamácie na ochranné fólie aplikované v servisných centrách.

 • Univerzálna fólia 110×57 mm

  6.50

  Univerzálna ochranná fólia určená pre displeje mobilných telefónov. Jednoduchá aplikáci. Čistiaca handrička súčasťou balenia. Rozmer: 110×57 mm. Kompatibilita: Samsung Galaxy S5 mini, Samsung Galaxy Core LTE, HTC Desire 500. Prekrytie displeja u uvedených mobilných telefónov je viditeľné na doplnkových obrázkoch produktu.

  Akceptujeme len reklamácie na ochranné fólie aplikované v servisných centrách.